ایستا کو

istaco.88@gmail.com
بختیاریان 995558731273+

هاشمی 995555648787+

طراحی دکوراسیون و خدمات ساختمانی ایستا کو:

در دنیای امروز دیدگاه مردم به معماری ساختمان ها فرق کرده است. جالب است بدانید که اگر به معماری داخلی و نمای بیرونی ساختمان ها دقت کرده و آن را با ساختمان های قدیمی مقایسه کنید متوجه این تفاوت واضح خواهید شد. نمای بیرونی ساختمان ها، معماری داخل و حتی دکوراسیون داخلی منازل و انواع ساختمان ها تغییرات عمده ای با نسل های قبلی بناها داشته و حتی سبک خانه ها از حالت ویلایی به آپارتمانی در حال تغییر است. شاید یکی از دلایل این تغییرات را بتوان با افزایش جمعیت در ارتباط دانست که با زیاد شدن جمعیت، باید در یک مساحت مشخص تعداد خانه بیشتری را بنا نمود تا جوابگوی زندگی باشد به همین دلیل هم نوع خانه ها و هم معمار داخل آن ها باید به گونه ای باشد که از یک خانه کوچک بتوان بیشترین استفاده را نمود.

نکته قابل تامل دیگر این است که در دهه های اخیر توجه بیشتری به ساختمان سازی می شود و افراد به صورت تخصصی به این مسئله می پردازند. هم اکنون دانشجویان زیادی در رشته های دانشگاهی در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی و معماری بناهای مختلف مشغول به تحصیل هستند و این به معنای تغییر دیدگاه در مورد ساختان سازی است. حتی به صورت حرفه ای شرکت های مختلف با افراد متخصص مشغول به کار بوده و تمرکز خود را بر همه جوانب ساخت یک ساختمان تا زمان تکمیل آن قرار می دهند.

زمانی که شما تصمیم دارید خانه ای برای خود بسازید تمایل شما به این است که گروهی را جهت ساخت منزل خود انتخاب کنید که از صفر تا صد کار را در دست گرفته و نهایتا یک خانه شیک و زیبا به شما تحویل دهند و البته این که از نظر کیفیت نیز بهترین مواد و مصالح به کار برده شود. با توجه به آن چه گفته شد ما شما را با “ISTA.co” واقع در تفلیس گرجستان آشنا خواهیم کرد.

خدمات ایستا کو:

طراحی، ساخت و نصب انواع کابینت

همان گونه که بیان شد مساحت ساختمان ها روز به روز در حال کاهش است و از طرف دیگر مردم قدرت خرید ساختمان های بزرگ را ندارند به همین دلیل بالاجبار شرایط باید به آپارتمان ها و یا خانه های ویلایی بسیار کوچک بسنده کنند. در چنین شرایطی آشپزخانه ها که جز بسیار مهم خانه به حساب آمده و برای کدبانوی خانه یک فضای مهم به شمار می رود، کوچک می شوند. لذا در زمان نصب کابینت استفاده حداکثری از حداقل فضا به مهارت طراح بستگی داشته و لازم به ذکر است که در ISTA.co متخصصینی برای این منظور دعوت به همکاری شده اند که از طراحی تا نصب کابینت برای انواع ساختمان ها را بر عهده گرفته و همچنین در این شرکت سفارشات مشتریان با بهترین کیفیت تولید خواهد شد. ISTA.co کلیه خدمات کابینت سازی را برای تمامی ساختمان ها من جمله مسکونی، پزشکی و… بر عهده گرفته و با برنامه ریزی مناسب پروژه را در زمان تعیین شده در قرارداد به مشتریان خود تحویل می دهد.

طراحی، ساخت و نصب انواع کمد های دیواری و غیر دیواری

کمد تنها محلی برای قرار گرفتن لباس نیست بلکه از کمدها می توان برای قرار دادن تشک، پتو و… و همچنین به عنوان انباری برای قرار دادن وسایلی که به آن ها نیاز نداریم استفاده نمود. پس این مسئله اهمیت زیادی دارد که در یک خانه چه تعداد کمد نصب شود به گونه ای که هم از فضاهای مرده استفاده شده و هم این که زیبایی داخلی خانه را چندین برابر کند. در این زمینه نیز ISTA.co با الگو گرفتن از به روزترین سبک های ساخت و طراحی انواع کمدها سعی بر این دارد که بهترین خدمات را با کیفیت عالی به مشتریان خود ارائه کند.

 خدمات بازسازی آپارتمان

برای خرید ملک در گرجستان 3 نوع وجود دارد: سیاه، سفید، سبز. که این موارد را به شما معرفی خواهیم کرد

سیاه: آپارتمان سیاه یعنی اینکه فقط دیواره داره و درب و پنجره و موارد داخلی را ندارد

سفید: دیواره های بین و داخلی را دارد و تفکیک شده می باشد، لوله کشی ها و برق کشی ها نیز انجام شده. کف سیمان شده است  و در حد سفید کاری شده می باشد

سبز: در این مورد همه چیز تکمیل شده است . یعنی فرنیچ کامل کمد دیورای خورده، کاغذ دیواری شده، ، پارکن و…

 

ساخت آپارتمانهای نوساز در گرجستان به شکل سیاه و سفید و در صورت نیاز تکمیل و طراحی فضای داخلی بسته به سلیقه مشتری وجود دارد

امروزه در کشور ما آپارتمان های زیادی وجود دارند که سبک ساخت و طراحی دکوراسیون داخلی آن ها قدیمی است و صاحبان این منازل تمایل دارند که همان آپارتمان خود را به یک منزل با سبک طراحی روز تبدیل کنند. در این زمان باید به سراغ شرکت های بازسازی ساختمان رفت. در ISTA.co شما می توانید آپارتمان خود را به تیم بازسازی آپارتمان تحویل داده و دقیقا به همان سبک و طراحی که مد نظر دارید تحویل بگیرید. مسلما در این تیم نه تنها معماران خبره بلکه طراحان دکوراسیون نیز فعالیت دارند تا بتوانند بهترین و شیک ترین بازسازی را برای مشتری خود به عمل آورند.

استفاده از پلاستوفوم در ساختمان سازی

در ابتدا لازم است در مورد پلاستوفوم یک توضیح کلی را بیان کنیم. پلاستوفوم در واقع همان عایق  پلی استایرن است که از منبسط شدن دانه های پلی استایرن به دست آمده و عایق 100 درصد حرارت، صوت و برودتی است که در صنعت ساختمان سازی، بسته بندی کالا، صنایع سردسازی و.. استفاده می شود. در ISTA.co نیز از این عایق برای ساختن بناها استفاده می شود. برای مثال از جمله کاربردهای پلاستوفوم در بنا استفاده از بلوک های پلاستوفوم به جای بلوک های سیمانی و سفالی است. مهمترین مزیت های این ماده در ساختمان سازی همان عایق بودن 100 درصدی این پلیمر است که باعث می شود از هر نظر آن ساختمان استاندارد باشد.

استفاده از تری دی پانل

در ساختمان های امروزی از تری دی پانل ها برای ساخت اسکلت بنا استفاده می شود. در این روش تری دی پانل که لایه پلی استایرن انبساطی کندسوز است بین دو لایه مشبک مفتول قرار گرفته و پس از بسته شدن مفتول، در دو طرف آن بتن کشیده می شود. با این کار نه تنها وزن دیوار و سقف کم می شود بلکه در عین مقاوم بودن،  وزن سازه نیز کاهش می یابد. این مسئله در آپارتمان سازی اهمیت بیشتری دارد. لازم به ذکر است که یکی از اصول ساختمان سازی در ISTA.co نیز همین بوده و سعی می شود که برای ساخت بناها بسته به نوع ساختمان و زیر نظر مهندسین مجرب از تری دی پانل ها استفاده شود.

به کار بردن دیوار سبک در ساخت بنا

دیوارهای سبک در عین حال که وزن بسیار کمی دارند، عایق صوت، مقاوم در برابر آتش و عدم آوار در زلزله نیز هستند و همین فاکتورها برای انتخاب دیوار سبک در ساختمان سازی کافی است. به همین دلایل نیز ISTA.co فرآیند ساختمان سازی را با استفاده از دیوار سبک هم انجام خواهد داد. همچنین این معماری از نظر اقتصادی نیز مقرون به صرفه تر خواهد بود در نتیجه شما بهترین و مقاوم ترین ساختمان را با قیمت مناسب تحویل خواهید گرفت.

ارائه خدمات تاسیسات برق و مکانیک

در ISTA.co تیم متخصص در زمینه تاسیسات برق و مکانیک مشغول به فعالیت هستند و در نتیجه کلیه امور ساختمان مربوط به این قبیل تاسیسات توسط کارکنان باتجربه و آموزش دیده انجام خواهد شد.

مقاوم سازی

با توجه به این که کشور ما به عنوان یک منطقه زلزله خیز شناخته شده است لذا مقاوم سازی بناها اهمیت بالایی دارد و این عمل متاسفانه در بسیاری از ساخت و سازها اعمال نمی شود. در ISTA.co مهندسین عمران با توجه به آخرین پیشرفت ها در زمینه مقاوم سازی طراحی ساختمان ها و بناها را انجام می دهند تا ایمنی به بهترین شکل تضمین گردد.

اجرای بتن کف

بتن ریزی کف به عنوان زیر ساخت برای قرار دادن سرامیک و یا پارکت صورت می گیرد. بتن ریزی باید به گونه ای صورت گیرد که بسیار صاف و یکدست بوده و در نتیجه در زمان قرار دادن سرامیک مشکلی برای معمار رخ ندهد.

 

نکته ای که در انتها لازم می دانیم در مورد ISTA.co بیان کنیم، توجه این شرکت به سلائق مشتریان است. در این راستا در زمان مراجعه به ISTA.co متناسب با نیاز و خواسته مشتری کاتالوگ هایی در اختیار او قرار خواهد گرفت تا گزینه های قابل انتخاب همانند طراحی دکور داخل ساختمان، رنگ بندی، طراحی دیوارها، نوع کابینت و کمد و طرح ها و رنگ های این اقلام و… براساس سلیقه مشتری تعیین شوند.نظرات (113)

 • چهرآذر
  پاسخ

  سلام دارم خدمتتون. شما داخل شبکه های اجتماعی هم فعالیت دارید که از این طریق بتونیم باهاتون ارتباط داشته باشیم؟؟

  • سياوش
   پاسخ

   لينك كانالتون رو مسخواستم

 • Mahdi
  پاسخ

  Doroud bar shoma. Man mikhastam bedounam ke aya mishe ba time shoma varede hamkari shod? Chon emkan dadam soale afrade dige ham bashe inja porsidam. Ma karemoun tolidadte anvae MDF hast.

  • بختیاریان
   پاسخ

   سلام مهدی جان بله از همکاری با اکیپ های تولیدی و اجرایی استقبال میکنبم ..

 • خدمات مربوط بازسازی آپارتمان رو چطور ارائه می دید؟ فقط ظاهر ساختمان رو نو نوار می کنید یا نه زیر ساخت های دیوارها، کف و سقف رو هم تعمیرات انجام میدید؟

  • بختیاریان
   پاسخ

   سلام ما در تمام زمینه ها چه طراحی و اجرای دکوراسیون و تعمیرات وبازسازی داخلی و هم نما فعالیت داریم ..

 • ساعد فردمنش
  پاسخ

  ببخشید شما شرکتتون داخل گرجستانه بعد نیروهای کاریتون ایرانی هستن یا خارجی؟ چون ایرانی های بیشتر به سبک و فرهنگ ایران و مردمش مسلط هستن و این توی طراحی دکور داخلی خونه خیلی موثره

  • بختیاریان
   پاسخ

   سلام آقای فردمنش عزیز تیم طراحی و مهندسی اجرا ابرانی هستند البته ما با طراحان بومی هم در ارتباط هستیم تا اگر نیازی به طراحی و اجرای مناسب درخواست مشتری میسر باشد

 • خانم ضیایی
  پاسخ

  سلام. امیدوارم از این قبیل شرکت ها که میشه همه کارها رو سپرد بهشون زیاد بشن. من سوالی دارم در مورد این که اگر در بین طرح های مشا برای دکور داخل، رنگ و… اون چه مد نظر ما هست وجود نداشت خودمون می تونیم طرح بدیم؟؟

  • بختیاریان
   پاسخ

   سلامسرکارخانم ضیایی تمام طراحی های ما با نطر و تایید شما اجرامیشود و قطعا اگر خودتون طرحی داشته باشید تماما مطابق نطرتون اجر صورت میگیرد

 • صابری
  پاسخ

  در مورد میزان کاری که شما تحت کنترل می گیرد می خواستم بدونم که آیا گروه شما حتما باید از صفر تا صد کار در اختیارش باشه یا این که میشه برای بخشی از کار به گروه شما مراجعه کرد. مثلا فقط برای طراحی دکوراسیون داخلی و…

  • بختیاریان
   پاسخ

   سلام و روزبخیر ما اکیپ طراحی واجرای کلیه مراحل کاری را دارا میباشیم بنابرین هر مرحله از کار که مد نظرکارفرم ومشتری باشه همون بخش قابلیت و توانایی اجراییش وجود داره

 • نیما ناجی
  پاسخ

  من واسم خیلی جالب بود این تری دی پانل. اینا مقاوتشون خوبه؟ بیشتر از دیوارهای آجریه؟؟ خیلی اخه عجیبه دیواری با این جنس و ضخامت آیا واقعا مقاومه؟ میشه توضیح بدید

 • محمد بحرانی
  پاسخ

  سلام و عرض ادب خدمت مدیریت محترم شرکت ایستا کو
  آیا شما برای شرکت خودتون نیرو استخدام می کنید؟ و اگر بله میشه زمان هاش رو بفرمایید که بدونیم آگهی استخدامتون کی میاد روی سایت

 • Mizbani
  پاسخ

  Ma dar zamineye tarahiye kaghaz divari dakhele iran faaliat darim emkanesh hast ke ba shoma hamkari dashte bashim?

 • قنبر زاده
  پاسخ

  ببخشید اگر پروژه رو کامل به شما بسپاریم آیا مرحله به مرحله این امکان فراهم هست که با شما جلسه داشته باشیم روند کار رو بررسی کنیم؟

  • بختیاریان
   پاسخ

   سلام قطعا تمامی مراحل کاری با هماهنگی و تایید و نظارت کارفرما انجام میشود

 • تابر
  پاسخ

  چقدر به روز هستند درجه یک

 • مراد زاده
  پاسخ

  خسته نباشید دارم خدمت شما. من و برادرم یک شرکت طراحی کاغذ دیواری داریم خواستم اگر امکان داره با شرکت شما همکاری داشته باشیم و در قسمت طراحی دکوراسیون داخلی بتونیم به تیمتون ملحق بشیم.

  • بختیاریان
   پاسخ

   سلام از همکاری با شما استقبال میکنیم لطفا رزومه و سوابق کاری خودتون را ایمیل کنید ممنون

   • رضا خسروی
    پاسخ

    سلام من لیسانس عمران دارم و همچنین چند سال تو کار نصب کاغذ دیواری هستم .میخواستم بدونم ایا شرکت شما نیاز داره به این شغل .27 سالمه

 • صادق هدایتی
  پاسخ

  سلام دارم به مدیریت محترم گروه و تیم متخصص شما
  آیا شما برای اماک تجاری و اماکن تفرحی مثه هتل، رستوران و.. هم این خدماتی که فرمودید رو انجام میدید؟؟

  • بختیاریان
   پاسخ

   سلام ..
   ما آمادگی و توانایی فعالیت در تمام پروژه های ساختمانی اعم از مسکونی تجاری ووو را داریم ودر خدمتیم

 • ساحل آرام
  پاسخ

  عرض ادب و احترام
  سوالی که دارم درمورد نوع سازه های مقاومتی به کار رفته است ظاهر که خیلی سبکه میشه از نظر علمی یه مقدار توضیح بدید این دیوارهای سبک چطور وزن رو تحمل می کنند؟

  • بختیاریان
   پاسخ

   سلام این دیوارها سبک وعایق هستند اما بعد سیمان پاشی در سطوح خارجی ترکیب بتن با توریهای فلزی مقاوتی در حد بتن مسلح به دیوار میدهد که باعث دوام پایدار حتی درمقابل تنشهایی از نوع زلزله میگردد و در همین زلزله اخیر در سرپل ذهاب تنها ساختمانهای کاملا مقاوم و بدون خرابی در زلزله ساختمانهایی بودکه با پانل کار شده بود…

 • M.radmehr
  پاسخ

  Aya shoma baraye sazmanhaye dolati ham khadamat erae mikonid? Aya takhfif ham dar nazar migirid?

 • بهادرخانی
  پاسخ

  درود فراوان بر شما
  اگر میشه لطف بفرمایید خدماتتون رو هر ماه یه نمونه اش رو داخل یک کانال تلگرامی منتشر کنید ما با نمونه کارهای شما بیشتر آشنا بشیم

 • شروین زمانی
  پاسخ

  اگر قرار باشه ساخت به بنا رو به شما بسپاریم نسبت به حالتی که یه بنا رو نصفه نیمه در دست بگیرید هزینه ها چقدر فرق می کنه؟

  • بختیاریان
   پاسخ

   سلام .
   هر مرحله اجرایی هزینه های مخصوص به خودش رو ازنظر نوع مصالح واجرا داره باید مراحل کاری مشخص بشود تا هزینه ها براورد شود

 • مستانه صبوری
  پاسخ

  ببخشید من فقط می خوام که یه طراحی واسه دکور داخلی خونه ما ارائه کنید ولی پیاده سازیش با خودمون باشه. امکانش داره؟

  • بختیاریان
   پاسخ

   سلام ..
   بله ما مناسب با محل وسلیقه شما طراحی مناسب رو انجام میدیم ودرخدمتتون هستیم ..

 • خانم ناظمی
  پاسخ

  سلام دارم خدمتتون. واقعا از شما ممنونم طراحی مهد کودکی که سپردم به شما بی نظیر شده هر کس میاد اینجا خیلی خوشش میاد و چقدر تاثیر گذاشته روی آمار بچه های مهد. یک دنیا ممنون

 • مهندس حمید پرهام
  پاسخ

  سلام فراوان خدمت شما. من دانشجوی سال آخر ارشد معماری هستم و خیلی دوست دارم با گروه شما وارد همکاری بشم حتی اگر یکسال هم به عنوان کارآموز باشم اشکال نداره اینطوری بیشتر هم کار یاد میگیرم و البته دوره های عملی و تخصصی رو تواین 6 سال تحصیل طی کردم.

  • بختیاریان
   پاسخ

   سلام ..
   شما ایران تشریف دارید یا گرجستان ؟؟
   ازهمکاری با شما استقبال میکنیم

 • k.n&&
  پاسخ

  ما طراحی کافه ای که راه اندازی کرده بودیم رو به عهده این تیم گذاشتیم الحق والانصاف که کارشون دست مریزاد داره چقدر شیک چقدر زیبا هر کس میاد تعریف می کنه

 • Javad ghaemi
  پاسخ

  Aya divare sabok ke farmoudid baraye banahaye bozorg mese souleha ham ghabele ejra hast?

  • بختیاریان
   پاسخ

   سلام ..
   بله برای سوله بسیار عالی ومناسبه …
   همین الان چهارتا سوله شرکت گلرنگ در زنجان را کار کردیم ..
   اگر لازم بود بفرمایید عکسهای کار سوله رو براتون ارسال کنم

 • فرزاد فرهادی
  پاسخ

  سلام و خسته نباشید. ما قراره داخل هنرستانمون یه همایش معماری برگزار کنیم قبل از معرفی مدرسه و بیان توضیحات خوستم بدونم که امکانش هست از شما دعوت کنیم به عنوان سخنران؟

 • زنگنه
  پاسخ

  درود بر شما. ما در ایران در زمینه طراحی دکوراسیون داخل فعالیت داریم خیلی دوست دارم که بتونم وارد گروه شما بشم و کارهای ایران رو دریافت کنم و باشما انجام بدم؟

 • مجید جاودان
  پاسخ

  ببخشید میشه بفرمایید دقیقا خدمات شما چه کشورها و شهرهایی رو پوشش میده؟ ما قصد ساخت یه مجتمع تجاری در ترکیه رو داریم می خواهیم ببینیم که آیا میشه کار رو به شما بسپاریم؟

 • سهیل سروستانی
  پاسخ

  ما طراحی ویلای شمالمون رو سپردیم به این گروه بعد من دوست داشتم محوطه خارج ویلا یه حالت باغ چند تیکه بشه. خیلی کارشون عالیه هم داخل رو خوب درست کردن هم محوطه ویلا رو

 • GOURNI
  پاسخ

  سلام. ما یه خونه خیلی قدیمی داری که ماله 35-36 ساله پیشه خونه پدریمون هست نمی خواهیم خرابش کنیم بلکه فقط می خواهیم بازسازی بشه حتی دیواراش اگر تعمیر اساسی نیاز داره اشکال نداره. حالا شما خدمات بازسازی خونه ویلایی هم انجام میدید؟

 • Moradi55
  پاسخ

  Salam. Ma ye gorouh baraye tarahi majmoue estakhar niaz darim. Aya shom anjam midid? Dakhele irane

 • ثریا علمزاده
  پاسخ

  سلام. شما برای ساخت و ساز حتما باید کلیه امور رو انجام بدید یا اگر در اواسط کار هم از شما کمک بخواهیم میشه؟

 • مهرام زیبارو
  پاسخ

  سلام و احترام فراوان خدمت گروه ایستاکو. بنده دانشجوی ارشد معماری هستم که برای تحقیقات میدانی نیاز به گروه خبره دارم امکانش هست به صورت آن لاین با شما مصاحبه داشته باشم؟

 • نوشین ارشادی
  پاسخ

  عرض ادب خدمت شما. من یه درخواستی داشتم از شما و اونم این که ما برای یه پروژه خیلی بزرگ می خواهیم ماکتش رو شما اماده کنید که برای دفاع از اجراش بتونیم از ماکت خیلی قوی استفاده کنیم. امکانش هست؟

 • Jamal omidi
  پاسخ

  سلامم دارم خدمتتون شما فعالیتتون بیشتر برای مجتمع های تجاری هست یا مسکونی؟

 • Joodaki
  پاسخ

  Bebakhshid in pelastofom ke goftid baraye aparteman sazi hadeaksar ta chand tabaghe ro mishe azash estefade kard?

 • زیبا خرم زاد
  پاسخ

  ممکنه چند ویدیو از نمونه کارهایی که مربوط به بازسازی آپارتمان هست رو بذارید ببینیم؟ قبل و بعد از بازسازی رو بشه دید

 • 1945
  پاسخ

  سلام فراوان به تیم ایستاکو. میشه لطف بفرمایید اگر داخل ایران هم فعالیت داشتید اسامی مکان هایی که قابل ذکر هست و شما ساخت و سازش رو انجام دادید ذکر کنید؟

 • مظاهری
  پاسخ

  سلام. برای خدمات برق و لوله کشی ساختمان در صورتی که بخواهید انجام بدید خودتون وسایل رو خریداری می کنید یا باید خودمون بخریم؟

 • علی بیگی
  پاسخ

  خیلی ممنونم از گروه شما بخاطر این که آپارتمان مادرم رو طوری بازسازی کردید که از اون دخمه حالا با همون مساحت یه خونه خوشگل درست شده و مادرم هر روز دعاتون می کنه

 • نادره اسلامی
  پاسخ

  سلام اگر یک مدل طراحی دکوراسیون داخلی واستون بفرستم که بخوام روی آپارتمانم پیاده کنم میشه یه برآورد هزینه تقریبی داشته باشید واسم؟

 • Vahab
  پاسخ

  Kash mishod ye fekri be hale in sakhteman haye iran kard ke ba kamtarin rishter narizan rou sare mellat. Kash mohandesine irani ye meghdar vojdan dashtan albate hamashoun ham bad nistana.

 • مالوردی
  پاسخ

  درود فراوان بر شما. اگر درخواست داشته باشیم ازتون که برای مدل هایی که ارسال می کنیم خدمتتون ماکت کامل بسازید این کار رو قبول می کنید؟ برای یه مجموعه آموزشی نیاز داریم که تاییدیه آموزش پرورش رو هم برای اطمینان شما ارسال می کنیم خدمتتون.

 • خانم رزاقی
  پاسخ

  سلام برر شما ما می خواهیم یه مهدکودک بسازیم که داخلش یک سالنی باشه برای کشف استعداد که طراحی این سالن خیلی واسمون مهمه. ما ایران هستیم اگر واستون مقدور هست بفرمایید که توضیحات تکمیلی رو خصوصی عرض کنم خدمتتون

 • قاسم جانداری
  پاسخ

  سلام. من می خواستم بدونم شروع از زمان شروع حرفه اتون داخل گرجستان بودید یا یه مدتی رو در کشور دیگه فعالیت داشتید و الان وارد این کشور شدید و چرا اینجا رو انتخاب کردید؟ برای من جالبه دنستن جواب این سوالا

 • Zaniar
  پاسخ

  Salam. Heifer in gorouhe mojarab nist nemiayid dakhele iran faaliat konid? Injouri kheilia baraye karamouzi mian pishetoun va cheghadr mofid mishe?

 • بمانی
  پاسخ

  ما مجتمعمون رو دادیم دست این گروه چون نزدیک به 15 سال از ساختش می گذشت دیگه قدیمی شده بود. چقدر خوشگل و شیک واسمون به روز رسانیش کردند. تازه یه مشتری هم پیدا شد واسه خرید کل مجتمع از بس زیبا شده بود.

 • Joorab foroush
  پاسخ

  سلام و مراتب ادب. امکان من نمای داخلی آپارتمانمون رو ارسال کنم خدمتتون بعدش هم می خوام بررسیش کنید برای بازسازی هم یه قسمت های حذف بشه بجاش یه اتاق جاش بیاد.

 • پانتآ
  پاسخ

  من یه چیزی بگم شاید دوستان بخندن ولی من تازه از اینجا فهمیدم که امکان نوسازی آپارتمان هم وجود داره. داشتم دنبال یه گروهی می گشتم داخل نت که بیان برای کاغذ دیواری وقتی این مجموعه رو با این خدمات زیاد دیدم تعجب کردم که من چقدر عقبم.

 • دکتر حیدرپور
  پاسخ

  آیا شما در زمینه کابینت سازی برای آزمایشگاه ها، مطب های دندان پزشکی و… هم فعالیت داشتید؟ میشه اگر دارید چند نمونه ارائه کنید؟

 • احسان
  پاسخ

  سلام ببخشیدهیچکدام از تلفنهای شما جواب
  نمیدن برای سفارش کابینت چکار بازد بکنم

  • بختیاریان
   پاسخ

   سلام در خدمتیم …
   الان در تفلیسیم و میتونید تماس بگیرید ضمن اینکه خط آقای هاشمی واتساپ هم هست هرزمان کاری داشتید میتونید تماس بگیرید ممنون

 • ژینوس اکبری
  پاسخ

  با سلام.
  آیا شما این طراحی هایی که برای اتاق های کوچیک انجام می دن که تخت و کم با هم هست و … و از حداقل فضا بیشترین استفاده رو می کنن هم انجام دادید.

 • Narjes khatoun
  پاسخ

  Ma ye khoune kolangi dadim be in gorouh che khone baghe shik va moderni vasamoun sakhtan. Lezzat bordam. Panje tala hastan.

 • معراج امینی
  پاسخ

  سلام دارم خدمت آقایان بختیاریان و هاشمی. ببخشید شما در تلگرام فعالیت ندارید؟ اگه کانال و گروه داشتید می دونید چقدر زودتر می تونستید جواب مشتری رو بدید و کسب درامد کنید؟

 • داریوش
  پاسخ

  چه فکر خوبی بوده تشکیل این تیم. اتفاقا من مهندس عمران هستم و با دیدن کار گروه شما تصمیم گرفتم اگر بتونم با دوستان و همکارام یه تیم راه اندازی کنیم که همه کارهای ساختمانی رو انجام بدیم. آقا ممنونم ازتون.

 • حامد تهامی
  پاسخ

  سلام. میشه بفرمایید خدماتتون رو از کی شروع کردید و این تیم رو چه شکلی تشکیل دادید؟ می خوام بدونم چه مراحلی رو طی کردید تا رسیدید به اینجا

 • آنام
  پاسخ

  سلام و خدا قوت. شما اگر چند نمونه از کارهاتون رو روی سایت بذارید خیلی در جلب مشتری موفق تر خواهید بود البته ببخشید من نظر دادم ولی چون خودم دنبال نمونه کار بودم و پیدا نکردم باید می گفتم

 • علیرضا رمضانی
  پاسخ

  سلام آقای بختیاریان بنده تو ایران هستم کابینت کارم می خواستم بیام گرجستان امکان همکاری هست با شما

 • آرش وحیدزاده
  پاسخ

  سلام
  خسته نباشید
  هزینه فقط طراحی سه بعدی دفتر کار من که حدود 60 متر هست ، چقدر میشه و چقدر زمان می بره؟

 • نظري
  پاسخ

  سلام خسته نباشيد من براي مهاجرت به گرجستان ميخوام اقدام كنم ميخواستم ببينم امكانش هست كه در شركت شما مشغول به كار بشم من ٨ سال سابقه كار كابينت و در ايران كارگاه كابينت دارم مرسي

 • سلام تشکر بابت جمع آوري مطالب زيباتون

 • ناشناس
  پاسخ

  سلام واحترام
  ببخشيد ساخت ونصب كابينت جزو كار شماست .حرود سه متر طول نياز به كابينت دارم .
  شكري

 • علی صالحی
  پاسخ

  با عرض سلام
  من میخواستم برای مهاجرت به گرجستان اقدام کنم
  من 12سال هست که در ایران در زمینه نصب لمینت
  . قرنیز. دیوار پوش. کاغذ دیواری فعالیت میکنم
  میتونم با شما همکاری داشته باشم و برای شرکت
  شما کار کنم
  ممنونم

 • Saeed
  پاسخ

  سلام آگه در زمینه طراحی نما و دکوراسیون داخلی نیرو خواستید میتونم باهاتون همکاری کنم که

 • ashkan ajami bakhtiari
  پاسخ

  با سلام و عرض خسته نباشید
  بنده قصد سفر کاری به گرجستان دارم تخصص کاری بنده هم نصب پارکت و کفپوش و دیوار پوش و قرنیز و کاغذ دیواری و پوستر هست با مدرک معتبر از کمپانی میخواستم اگر میشه لطفا بنده رو راهنمایی بفرمایید که از کجا و به چه صورت شروع و اقدام کنم.
  بی نهایت سپاسگذارم…

 • بهزاد
  پاسخ

  سلام. من کارم کابینت و دکوراسیون داخلی با طراحیه محیط های آزمایشگاهی هست داخل ایران. میخام بیام گرجستان میخاستم بدونم درآمدش به چه صورته و با شما میشه همکاری کرد؟

  • هادی
   پاسخ

   با سلام من شغلم ساخت کابینت و دکوراسیون داخلی وحدود پانزده سال سابقه کار دارم دوست دارم اگه امکان داره میخوام در مورد کار در گرجستان بدونم

 • سامان
  پاسخ

  با سلام خدمت آقای بختیاری .من شغلم کناف هست دکوراسیون داخلی .والان در ایران مشغول ب کار هستم و دوست دارم بیام گرجستان این فعالیت رو کنم اگه اطلاعاتی در مورد این شغل هست بهم بدین ممنون میشم

  • محمد حسن
   پاسخ

   سلام شما توکارتون احتیاج به استاد کار کابینت ساز ندارید

 • سبحان گلاب
  پاسخ

  سلام
  جوانی ۳۳ ساله هستم
  ۱۰ سال سابقه کار در زمینه کارهای کابینت
  و کمد دیواری دارم
  متقاضی کار تو گرجستان هستم
  خوشحال میشم بتونم در گروه شما مشغول فعالیت
  بشم
  پیشاپیش از همکاری شما تشکر میکنم
  +۹۸۹۱۷۸۱۱۳۳۶۳

 • حمیدرضا الیاسی
  پاسخ

  کابنت ساز و ام دی اف کار ماهرهستم..ب دنبال کلر و مهاجرت در گرجستان میباشم.ایا شرکت شما نیاز ب تخصص بنده دارید..سال قبل سفری ب گرجستان داشتم..تشکر.منتظرم پاسخت

 • سعید مرادی
  پاسخ

  سلام و عرض ادب، من در زمینه پروژهای صنعتی بخش پایپینگ در ایران چندین سال فعالیت دارم.همین طور در اجرا و نصب موتور خانه و چیلر هم سابقه کار دارم.میخواستم ببینم امکان همکاری با مجموعه شما در گرجستان وجود دارد.ممنون میشم پاسخ بدید. شماره تماس بنده ۰۹۱۳۶۰۳۴۰۰۷ و ایمیل آدرسم saeid.moradi50@gmail.com هست.

 • فرشید
  پاسخ

  آیا در زمینه کابینت و کمد دیواری هم فعالیت دارید؟ اگه ممکنه قیمت اجرای هر متر رو بفرمایید.

 • سلام وقت بخیر میخواستم بدونم کار دکوراسیون داخلی و مخصوصا کاغذ دیواری و نصب کاغذ در گرجستان به چه صورتی هست / و میتونیم اونجا باهم همکاری داشته باشیم در این زمینه

 • بهزاد
  پاسخ

  باسلام
  من در رشته كناف به صورت تخصصي كارميكنم
  در اين زمينه مدارك لازم و رزمه كاري هم دارم
  در صورت نياز ميتونم باهاتون همكاري كنم

 • بهزاد
  پاسخ

  باسلام
  من در رشته كناف به صورت تخصصي كارميكنم
  در اين ضمينه مدارك لازم و رزمه كاري هم دارم

 • محمد
  پاسخ

  سلام.ببخشید من کارم mdf میخواستم بدونم چجوری میتونم با شما همکاری کنم..این آیدی تلگراممه لطفا بهم خبرشو بدید.

 • مرتضی واحدی
  پاسخ

  باسلام وعرض ادب
  بنده کابینت ساز حرفه ای با10 سال سابقه کار همچنین انجام امور جوشکاری وساختمانی ب صورت حرفه ای خواستار همکاری باشما می باشم شماره تماس من 09199960147

 • مرتضی واحدی
  پاسخ

  باسلام
  شغل من کابینت سازی است وبا10 سال سابقه در این زمینه حرفه ای هستم.امورات ساختمانی وجوشکاری روهم بصورت حرفه ای میتونم انجام بد و مشتاق ب همکاری باشماهستم 09199960147

 • ehsan
  پاسخ

  سلام
  وقت بخیر
  بنده قربانزاده هستم ودر تهران یراق فروشی دارم و کارگاهمو به دلیل وضعیت اقتصادی جمع کردم
  بنده موفق به تماس باشما نشدم
  ایا شما تمایل به گرفتن نیرو دارین
  09121545998

 • ریحانه
  پاسخ

  سلام خسته نباشید من لیسانس معماری هستم با بیش از 10 سال سابقه کاری درصورت نیاز اماده همکاری در کشور گرجستان میباشم 09131657661

 • مهدی
  پاسخ

  سلام خسته نباشید من یک اوستادکار کابینت چوبی وفلزی هستم خودم کارگاه دارم ولی به علت خرابی بازار میخواستم به گرجستان بیام میخواستن بدونم که وضعیت کار در گرجستان چگونه هست ممنون میشم اگه راهنمایی کنید با تشکر

 • مهدی
  پاسخ

  سلام خسته نباشید شما اوستادکار در زمینه کابینت چوبی وفلزی احتیاج داریدممنون از شما

 • حسین محمدی
  پاسخ

  سلام
  وقت بخیر
  من ۸ سال سابقه نصب کاغذ دیواری در ایران رو دارم به طور حرفه ای میشه با هم همکاری داشته باشیم

 • جلال
  پاسخ

  سلام
  من در زمینه صنایع چوب و رشته کابینت سازی فعالیت میکنم و رشته تحصیلیم همین بوده.و از سال 85تا الان مشغول فعالیت هستم.
  میخواستم بدون چطور میتونم با شما همکاری کنم در گرجستان؟
  j87jafari@yahoo.com ایمیل

  jalal_woodworkingاینستاگرام
  ممنون میشم جواب بدید

 • مجید محمدی
  پاسخ

  من کارم دکوراسیون داخلی دیزاین با چوب و ام دی اف هستم تقریبا ۱۶ سال سابقه دارم و تو کارمم خیلی واردم برای رفتن به گرجستان و اقامت گرفتن شرایط کار دارم در گرجستان ،درامد به چه شکل است ،تخصص من چقدر به کار می آید

 • امیررضا
  پاسخ

  سلام من 8 سال به طور حرفه ای در زمینه
  کاغذ دیواری و پوستر فعالیت دارم خوشحال میشم
  در گروه شما کاری از دست من بر بیاد و جایی برای همکاری
  داشته باشیم در صورت تمایل با شماره 09101685470.

 • یعقوب محیطی
  پاسخ

  سلام. دارای ۲۵ سال سابقه کاری حرفه ای در کابینت سازی هستم. امکان استخدام در شرکت شمه وجود دارد?

 • محمد رضائیان
  پاسخ

  سلام وقت بخیر من در زمینه نرم افزارهای معماری اتوکد و 3دی مکس و ویری و کرونا و … فعالیت دارم و قصد مهاجرت به گرجستان چجور میشه همکاری کرد یا از چه طریق اگر تمایل دارید رزومه ارسال کنم درضمن مدرک بینالمللی ویری احز choasgroup بلغارستان هم دارم

 • میثم
  پاسخ

  باسلام بنده معماری خوندم کابینت کار هستم هرگونه دکوراسیون داخلی در ضمیمه ام دی اف کابینت کمد دیواری سقف کاذب کناف کفپوش سه بعدی اپکسی باشه انجام میدم طراحی 3d هم برای کارام انجام میدم میخواستم بدونم امکان همکاری با شما در گرجستان هست.

 • مرتضی
  پاسخ

  با سلام خدمت دوس عزیزجناب کار من طراحی،موتاژ و نصب کابیت و کمد دیواریوباکس و میزو کلیه مواردی از این قبیل می باشدکه در مدت۱۸ ۰سال سابقه کاری دارم.ایا امکان همکاری در تیم شما در گرجستان مقدور می باشد؟
  ممنون

 • مهدی
  پاسخ

  کاغذ دیواری در گرجستان نصب قیمت ممنونم

 • حسین عظیمی
  پاسخ

  سلام من ۱۱سال سابقه کار درکابینت سازی دارم‌ ودرحال حاضر کارگاه کابینت سازی دارم ولی سرمایه واسه کارگاه زدن تو گرجستانو ندارم‌ کلیه کارهارو که طراحی دستی.اندازه گیری خردکردن برش مونتاژ ونصبو خودم انجام میدم. دیوار پوش سقف کاذب لمینت‌ .ساختو اجرای کاملو مثلطم‌ میتونم‌ اونجا مشغول به کارشم. متعهل هستم فرزندهم دارم. مرسی.

 • حمید رضا
  پاسخ

  باسلام خدمت مسولین محترم شرکت لطفا شماره جهت برقراری تماس را بفرمایید

 • مهدی
  پاسخ

  سلام من یه ساله کارمیکنم برش میزنم میخوام برم گرجستان کارکنم
  ايدي تلگرامم@khassam79

 • امین کیخایی
  پاسخ

  با سلام و خسته نباشید من در ایران هفت سال سابقه کار در زمینه ی اجرای دکوراسیون داخلی.کناف.پی وی سی.تایل.را دارم وقصد مهاجرت ب گرجستان برای کار دارم ایا امکان ملحق شدن ب تیم شما را دارم ممنون از پاسخگویی شما

 • امین کیخایی
  پاسخ

  سلام و خسته نباشید من در ایران در زمینه اجرای دکوراسیون داخلی.کناف.پی وی سی.تایل.فعالیت دارم قصد مهاجرت ب گرجستان برای کار دارم امکان ملحق شدن ب تیم شما وجود دارد ممنون از پاسخگویی شما

 • محمد
  پاسخ

  سلام میخواستم بدون شما استاد کار ام دی اف نیاز دارید؟

ارسال دیدگاه

ابتدا نام خود را بنویسید و سپس در کادر بزرگتر دیدگاه را در آخر نیز ارسال را بزنید، توجه داشته باشید که دیدگاه ها پس از تائید نمایش داده می شوند، پس از زدن ارسال دیدگاه شما ارسال شده و در صف بررسی قرار می گیرد


ایستا کو

خلاصه مشخصات:

 • بختیاری - هاشمی
 • تفلیس