تور گرجستان

 

تور گرجستان:

برای مسافرت هر یک روشی را انتخاب می کند برخی از افراد ترجیح می دهند که با وسیله شخصی خود مسافرت را آغاز کنند اما این روش تنها برای سفرهای داخلی مناسب است. به هر حال بعضا در این حالت بیشتر از مسافرت خود لذت می برند. مسلما سفر با وسیله شخصی به این معناست که کلیه امور سفر بر عهده خود شماست؛ این که از چه مسیری حرکت کنید، در کجا اقامت داشته باشید، از چه مکان هایی دیدن کنید و… . در این حالت مسئولیت تمام سفر با خود شما خواهد بود در نتیجه بخشی از زمان به رسیدگی امور تلف خواهد شد. اما برخی دیگر از افراد معتقد هستند که هدف از سفر، لذت بردن و به دست آوردن آرامشی اسست که در طول مدت کار از دست رفته است لذا در سفر هیچ کاری نباید انجام شود به جز تفریح و خوش گذرانی به همین دلیل این قبیل افراد ترجیح می دهند که برای هر نوع سفر (داخلی و خارجی) تورهای مسافرتی را انتخاب کرده و با سپردن کلیه امور به مدیران تور، یک سفر خاطره انگیز را برای خود رقم بزنند.

هم اکنون در کشور ما آژانس های مسافرتی زیاید در حال فعالیت هستند که برخی نه تنها تورهای مسافرتی داخل کشور بلکه خدمات سفرهای خارجی را نیز ارائه می کنند. زمانی که مسافر قصد دارد به خارج از کشور سفر کند نگرانی بیشتری نسبت به سفرهای داخلی دارد زیرا در آن کشور غریب بوده و در صورتی که مشکلی در سفر برای او رخ بدهد نمی داند که برای حل آن مشکل باید چکار کند در حالی که در کشور خود به هر حال به دلیل هم زبانی، سبک زندگی، آگاهی از موقعیت ها و.. بهتر می تواند مسائل را حل نماید. لذا برای سفرهای خارج از کشور برای ما بسیار مهم است که کدام آژانس مسافرتی را برای سفر انتخاب کرده و خدمات تورهای آن استفاده کند. یکی از امتیازات انتخاب یک آژانس بای سفرهای خارجی، حمایت آن از طریق شرکت هایی است که در کشور مقصد قرار دارند. در این صورت کلیه امور در کشور مقصد بهتر مدیریت شده و شرایط بهتری برای مسافرین فراهم می شود. برای مثال گرجستان یکی از کشورهایی است که سالانه پذیرای توریست های زیادی است و بخش عمده ای از مسافرن آن ایرانی هستند. نقطه قوت این کشور مناطق گردشگری و آثار تاریخی جذابی است که در آن واقع شده است. در تفلیس گرجستان هلدینگ بین المللی لوتوس به عنوان یکی از بزرگترین هلدینگ های شناخته شده در دنیا، در کنار فعالیت های متنوع خود، در زمینه تورهای مسافرتی نیز وارد عمل شده است که در ادامه بیشتر در این مورد صحبت خواهیم کرد.

خدمات تور گرجستان هلدینگ لوتوس:

تور گرجستان هلدینگ لوتوس از کلیه آژانس های مسافرتی در ایران حمایت می کند و در زمانی که این آژانس ها تورهایی را برای سفر به تفلیس گرجستان در نظر می گیرند با مدیریت کلیه امور در گرجستان، مسئولیت کاری آژانس های ایران را کم کرده و از طرفی به ایجاد شرایط ایده آل در سفر برای مسافرین کمک خواهند کرد.

با توجه به این که تور گرجستان هلدینگ لوتوس در کشور مقصد اداره کننده امور سفر مسافرین است لذا در صورت بروز مشکل بهتر می توانند مسئله رخ داده را حل کرده و از طرفی بهتر می توانند پاسخگوی نیازهای مسافرین باشند.

همچنین از آنجایی که مدیران تور گرجستان هلدینگ لوتوس با شرایط، موقعیت های مکانی، هتل ها، رستوران ها و… در تفلیس گرجستان آشنا هستند لذا می توانند بهترین اقامت و تفریحات را برای مشافرین در نظر گیرند و تاکنون تعداد زیادی از آژانس های مسافرتی ایران را حمایت نموده است.


ارسال دیدگاه

ابتدا نام خود را بنویسید و سپس در کادر بزرگتر دیدگاه را در آخر نیز ارسال را بزنید، توجه داشته باشید که دیدگاه ها پس از تائید نمایش داده می شوند، پس از زدن ارسال دیدگاه شما ارسال شده و در صف بررسی قرار می گیرد


تور گرجستان

خلاصه مشخصات:

  • تفلیس